Resource id #361

PERSONEL İŞLETMECİLİĞİ

Deniz endüstrisinin ihtiyacı ve beklentisi olan kaliteli ve tecrübeli gemi adamı temini için bizler buradayız. Biz bunu çetin geçen eleme ve eğitim prosedürlerimizle gerçekleştirmekteyiz ve neticesinde alanlarının en iyisi olan zabitan ve personel oluşan geniş bir gemi adamı havuzuna sahip bulunmaktayız. Böylece her tür gemi sınıflandırılmasında tecrübeli personelimiz Kuru Yük, Konteynır, RO-Ro, Yolcu Gemisi, Ham Petrol, Kimyasal ve Gaz Tankerlerinde istihdam edilmektedir.

Personelin istihdam edilmesinde ulusal ve uluslararası kurallar ve armatörün gereksinim bilgileri geniş GMS BİLGİ BANKASI tarafından yönetilmektedir. Bu sistem kullanıcılar için planlanan amaç için gerekli bilgiyi depolamakta ve hazır tutmaktadır.

Personel Yönetim Servisi;

Modern gemi filosu yönetiminde bütün gerekli eğitim, sertifikasyon ve idari işlerden sizi kurtaracağımız konusunda bize güvenebilirsiniz.

Kariyer/İstihdam;

En iyi gemiler ve sizler için mükemmel bir kariyer ilerleyişine sahibiz. Bütün ciddi kaliteli zabitan ve gemi personeli GMS Personel işletmesindeki gemilerde kendilerine bir yer bulacaktır.

BU ÜRÜN HAKKINDA BİLGİ İSTİYORUM